Dyson V6 ručný vysávač | Dyson.sk
V6 Trigger Pro handheld vacuum cleaner

Dvakrát väčší sací výkon než akýkoľvek iný používaný ručný vysávač.

Dyson V6

Sací výkon, ktorý neklesá.

Iné ručné vysávače strácajú pri vysávaní sací výkon, ale Dyson V6 Trigger+ nie. Poskytuje dvakrát väčší sací výkon než akýkoľvek iný používaný ručný vysávač. Sací výkon, ktorý je stále rovnako vysoký na začiatku i na konci vysávania.

Image showing the parts of the Dyson digital motor
transparent

Technológia digitálneho motora

Ostatní výrobcovia ručných vysávačov volia kompromis medzi veľkosťou alebo sacím výkonom, pretože majú k dispozícii buď slabé motory, alebo veľké a ťažké motory.

Ručné vysávače Dyson sú poháňané digitálnymi motormi Dyson. Tieto výkonom napchaté motory používajú pulznú technológiu a neodymové magnety na dosiahnutie až 110 000 otáčok za minútu. Ich malé rozmery znamenajú, že vysávače, ktoré poháňajú, môžu byť rovnako malé, ľahké a výkonné.

Digitálny motor Dyson V6 vo vnútri vysávača Dyson V6 Trigger+ má 4pólový magnet a poskytuje o 50% väčší výkon než jeho predchodca V2.

DC58 2 tier radial cyclones

2 Tier Radial™ cyklóny

Ručné vysávače Dyson používajú patentovanú cyklónovú technológiu, rovnako ako naše klasické podlahové vysávače. Silné odstredivé sily separujú prach a nečistoty z nasávaného vzduchu do odpadovej nádoby.

V6 Trigger+ má 2 Tier Radial™ cyklóny - 15 cyklón usporiadaných v dvoch vrstvách pracujúcich paralelne. Každá cyklóna bola znova navrhnutá na zvýšenie prúdu vzduchu a vytváranie veľkých odstredivých síl zachytávajúcich jemný prach.

V6 Trigger Pro background image

Ľahký a ergonomický dizajn

Dyson V6 Trigger+ je ľahký a je navrhnutý tak, aby prirodzene padol do ruky. Jeho ťažisko je umiestnené v oblasti rukoväti, takže sa s ním dobre manipuluje.

So všetkými Dyson V6 vysávačmi získate:

 • Two extra tools on their ends facing upwards

  Príslušenstvo

  Všetky vysávače Dyson obsahujú hubice navrhnuté inžiniermi spoločnosti Dyson na upratovanie ťažko dostupných miest v celom dome.

 • Dust and dirt from the Dyson V6 Trigger+ being emptied into a bin

  Hygienické vyprázdňovanie zásobníka

  Iba stlačíte gombík a vysypete nečistoty.

 • Dyson digital motor V6

  Digitálny motor Dyson

  Vytvára vysoký sací výkon.

 • Button to trigger Max mode

  Režim MAX

  6 minút maximálneho sacieho výkonu pre najnáročnejšie úlohy.

 • Li-ion battery icon

  Až 20 minút vysokého sacie výkonu

  S upraveným Li-Iontovým akumulátorom s nikel-kobalt-mangánovou elektródou poskytuje Dyson V6 Trigger až 20 minút vysokého sacieho výkonu.

 • Graphic of a number 2 in a circle, representing a 2-year guarantee

  2 roky záruka

  Všetky ručné vysávače Dyson majú 2 ročnú záručnú lehotu.

;