Dyson V8™ akumulátorový vysavač | Zákaznická stránka | dyson.sk

Využite naplno potenciál akumulátorového vysávača Dyson V8™.

Chcete svoj vysávač využiť čo najlepšie? Prečítajte si niekoľko krátkych tipov a užívateľských odporúčaní, aby ste pri upratovaní dosiahli najlepšie výsledky.

Watch to learn more about your vacuum

Dlhšia prevádzková doba.

Váš vysávač je po vybalení z krabice štandardne nastavený na režim MAX pre najnáročnejšie úlohy. Pre využitie plnej 40 minútovej prevádzkovej doby ho prepnite do režimu štandard. Ten Vám poskytne dostatočný výkon pre upratovanie celej vašej domácnosti.

Hygienické vysypávanie odpadovej nádoby.

Náš nový vyprázdňovací mechanizmus zotrie mriežku bloku cyklón jediným úkonom, takže nemusíte prísť do kontaktu s nečistotami. Zatiahnite za červené tiahlo na bloku cyklón, pokiaľ ho úplne nevysuniete a nevysype sa odpadová nádoba.

Úchyt na stenu s nabíjaním.

Pripevnite nabíjací úchyt na stenu na vhodné miesto v domácnosti, aby bol vysávač i pri nabíjaní vždy rýchlo po ruke. Pre maximalizáciu prevádzkovej doby sa akumulátor dobíja v úchyte i medzi vysávaním a vďaka inteligentnému nabíjaniu je i prehriatie vylúčené.

Hubica s priamym pohonom

Pre všetky druhy podláh. S pokročilými možnosťami pre vysávanie kobercov, vďaka ktorým tuhé nylónové štetiny odstraňujú vlasy, chlpy zo zvierat i hlboko usadené nečistoty.

Hubica s mäkkým valcom na tvrdé podlahy

Naša prvá hubica s mäkkým rotačným valcom vyvinutá špeciálne na upratovanie tvrdých podláh. Súčasne odstraňuje väčšie nečistoty i jemný prach, takže sa nemusíte báť ho použiť i na veľký neporiadok.

Vyberte tu správnu hubicu pre daný úkol

Váš vysávač Dyson V8™ je dodávaný so sadou špecializovaných nástavcov na odstraňovanie nečistôt z najrôznejších miest vašej domácnosti. Vďaka novému rýchloupínaciemu systému sa dajú hubice ľahko nasadzovať a vymieňať.

Rotačná mini kefa

Odporúčame používať tuto hubicu v režime ručného vysávača na odstraňovanie všetkých druhov nečistôt z horšie dostupných miest - ako sú schody, čalúnenie či interiér automobilu. Je vhodná i pre vysávanie matraca.

Kombinovaná kefová hubica

Stlačením tlačidla a posunutím kefy ľahko premeníte tryskovú hubicu na kefovú hubicu a naopak. Dá sa využiť nasadená na trubici i priamo na vysávači k vysávaniu mriežok ventilácii, pracovných dosiek stolov, batožinového priestoru v automobile alebo napríklad zábradlí.

Štrbinová hubica

Je taktiež užitočná či už nasadená na trubici alebo priamo na vysávači pre vysávanie nečistôt z rohov a úzkych medzier. Pre vysávanie soklov, rámov obrazov či medzi čalúnením.

;