Teplovzdušné ventilátory
dyson hot + cool

Najrýchlejšie rovnomerné vykurovanie miestnosti.
Air Multiplier™ technológia s riadením Jet Focus.

AM09 Focused Mode

Silný prúd vzduchu s dlhým dosahom.

Zvoľte úzky prúd vzduchu s dlhým dosahom a nasmerujte ho do miesta, kde budete, aby ste už nemuseli sedieť priamo pred ventilátorom.

AM09 Focused Mode

Jet Focus technológia pre osobný režim

Teplý vzduch je urýchľovaný 2,5mm štrbinou a pozdĺž krídlovej plochy prechádza na smerovaciu rampu. Tá je nasmerovaná a výsledkom je silný prúd teplého vzduchu smerom k vám.

AM09 Diffused mode

Širokouhlá projekcia miešacia okolitý vzduch

Alebo zvoľte širokouhlý režim a teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ vytvorí široký silný prúd vzduchu distribuujúci teplo. Na rozdiel od iných teplovzdušných ventilátorov tak vyhreje miestnosť rýchlo a rovnomerne.

AM09 Whole room heating

Jet Focus technológia pre širokouhlý režim

Ďalší prúd vzduchu prechádza druhou štrbinou. Akonáhle sa oba prúdy vzduchu stretnú, sú ďalej vedené 45° projektorom takže vzniká silný široký prúd vzduchu.

AM09 - How Jet Focus Technology Works

Pozrite sa ako Jet Focus technológia funguje.

AM09 - Effective all year round

Celoročné využitie

V letnom režime vás Dyson Hot+Cool™ osviežuje príjemným prúdom vzduchu. Vďaka technológii AirMultiplier™ fúka AM09 výkonom až 28 l vzduchu za sekundu. Je užitočný po celý rok, takže ho po sezóne nemusíte schovávať.

AM09 - Efficient air circulation

Efektívna cirkulácia vzduchu.

Vhodné je použitie v spojení s klimatizáciou pre lepšiu cirkuláciu studeného vzduchu po celej miestnosti. Rýchlejšia cirkulácia s dlhším dosahom - šetrí energiu.

AM09 - Precise, energy efficient heating

Precízne ovládanie teploty.

Teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ vám dovoľuje nastaviť požadovanú teplotu s presnosťou jedného stupňa a využíva inteligentný termostat pre udržovanie zadanej teploty. Je to energeticky úsporné vykurovanie, ktoré neplytvá energiu.

AM09 Safe

Bezpečný

Automatická poistka pri prevrhnutí. Bez viditeľných vykurovacích teliesok. Zdržiava teplotu pod teplotou prepaľovania prachu - takže nehrozí nebezpečenstvo nepríjemného zápachu.

AM09 Perfect for night time use

Vhodný pre použitie v noci.

Vďaka použitia inteligentného termostatu udržuje teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ požadovanú teplotu počas spánku. Alebo ho pomocou časovača môžete nastaviť, aby sa po uplynutej dobe vypol. Je vybavený automatickou poistkou a je to jediný teplovzdušný ventilátor, ktorý získal ocenenie Quiet Mark, takže Vás nebude budiť.

Ocenenie Quiet Mark udelené spoločnosťou Noise Abatement Society za zlepšenú kvalitu zvuku.

AM09 Quieter

Vývoj nového o 30 % tichšieho teplovzdušného ventilátora Dyson Hot+Cool™

Vo zvukovo izolovanej komore meria úroveň hluku 10 mikrofónov rozmiestnených do virtuálnej pologule. Binaurálne záznamové zariadenie skúma kvalitu zvuku. UV farby a dym prechádzajúce spotrebičom sú používané k nájdeniu a vizualizácii vzduchových turbulencií zachytených vysokorýchlostnými kamerami. A elektroakustické tesnenie izoluje zvuk krytu motoru.

Ohrievač AM09 ponúka:

 • AM09 Fan Heater has no blades

  Bezpečný

  Nemá žiadne rýchlo rotujúce opatky, alebo viditeľné horúce vykurovacie časti. Automaticky sa vypne pri prevrhnutí.

 • Bez zápachu spáleniny

  Vykurovacie časti nikdy neprekročia teplotu 200°C, čo je menej ako teplota pri ktorej sa páli prach. Prach sa nepáli a nevzniká ani obťažujúci zápach.

 • Cleaning an AM09 Fan Heater

  Žiadne lopatky

  Bez lopatiek a bez ochrannej mriežky sa AM09 ľahko a rýchlo čistí.

 • 2 Year Guarantee

  2 roky záruka

  Všetky ventilátory Dyson majú 2 ročnú záručnú lehotu.

;